موبایل: ۰۹۱۲۵۳۶۳۸۶۴

آدرس : تهران – مجیدیه جنوبی – خیابان کرمان شمالی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری

انواع دستگاه گرمکن صنعتی و رستورانی

انواع دستگاه گرمکن صنعتی و رستورانی

نحوه عملکرد دستگاه گرم کن غذا

دستگاه گرمکن غذا با استفاده از نیروی برق و یا گاز شهری اقدام به گرم نگه داشتن غذاها می کند. این دستگاه‌ها در اندازه‌ها و مدل‌های مختلفی در بازار موجود هستند و معمولا قابلیت‌های شخصی سازی و تنظیمات متنوعی دارند. اما به طور کلی تمامی مدل‌های دستگاه گرمکن غذا از ترموستات و تایمر برای تنظیم کردن مدت زمان ورود گرما و همچنین درجه حرارت برای مشخص کردن میزان دما استفاده می کنند.

غذا در داخل محفظه های دستگاه گرمکن غذا قرار می‌گیرد و بنابر تنظیمات موجود، دستگاه گرمکن غذا با استفاده از برق و یا گاز گرمای مورد نیاز را تولید می کند. این دستگاه ها بر اساس اندازه های خود می توانند ظرفیت های مختلفی از غذا را در خود جای دهند. برخی مدل های دستگاه گرمکن غذا حتی می توانند برخی غذا های نیمه آماده را بپزند و برای سرو مهیا کنند.

انواع دستگاه گرمکن غذا

دستگاه گرمکن غذا صنعتی

 • این دستگاه پر کاربردترین مدل دستگاه گرمکن غذا در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی است. در این مراکز معمولا غذای پرسنل توسط کارفرما آماده می شود اما ممکن است زمان آماده شدن و صرف متفاوتی داشته باشند. در این شرایط از دستگاه های گرمکن غذا برای گرم نگه داشتن غذا استفاده می شود. دستگاه های گرمکن غذای صنعتی دارای اندازه های مختلفی هستند و معمولا بین ظرفیت های ۲۰ تا ۲۰۰ نفر متغیر هستند.

دستگاه گرمکن غذا ویترینی ایستاده

 • مدل های ویترینی دستگاه گرمکن غذا در فروشگاه‌های بزرگتر به فضای بیشتری نیاز دارند. به همین دلیل مدل های ایستاده دستگاه گرمکن غذا نیز در بازار موجود است که ظرفیت بیشتری دارد.

دستگاه گرمکن غذا لگنی

 • این نوع دستگاه گرمکن برای گرم نگه داشتن مایعات استفاده می‌شود. این دستگاه ها معمولا دارای تعداد لگن های مختلفی هستند و از یک تا شش لگن می توانند داشته باشند. برخی از مدل های دستگاه گرمکن غذای لگنی از آب گرم برای گرم نگه داشتن غذاها استفاده می‌کنند. 

کاربرد دستگاه گرمکن غذا

 • گرم کردن انواع غذاهای پرسنل شرکت ها و ادارات.
 • گرم کردن انواع غذاهای برای پخش در بیمارستان‌ها و دیگر بخش ها.
 • گرم نگه داشتن غذا ها در رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها.
 • گرم نگه داشتن و ویترین غذاها در فروشگاه‌ها.

مزایای استفاده از انواع دستگاه گرمکن غذا

 • گرم کردن فوری غذا : تمامی مدل های دستگاه گرم کن غذا تنظیماتی برای گرم کردن فوری مواد غذایی موجود دارند و می توانند در زمانی کوتاه حداکثر گرما را به غذا وارد کنند.
 • اتوماتیک : تمامی مدل های دستگاه های گرمکن غذا اتوماتیک هستند و شما به نیروی کار اضافی برای گرم کردن غذا ها نیاز نخواهید داشت.
 • تنوع مدل : دستگاه گرمکن غذا در مدل ها و اندازه های مختلفی در بازار موجود است. بدین ترتیب شما می توانید به آسانی بهترین مدل که پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود را تهیه کنید و هزینه اضافی برای مدل های دیگر نپردازید.
 • استفاده از برق و یا گاز : این دستگاه ها در مدل های گازی و برقی در بازار موجود هستند و شما می توانید بر اساس نوع کاربرد خود از میان آن ها انتخاب کنید. البته برخی مدل های دوگانه سوز نیز در بازار موجود هستند که البته هزینه بیشتری خواهند داشت. با استفاده از دستگاه گرمکن غذای دوگانه سوز خیالتان از بابت استفاده دائمی از دستگاه در تمامی شرایط راحت خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای نشانه‌گذاری شده‌ با * ضروری می‌باشد.

برچسب‌ها
Dispute resolution between the employer and the contractor by an official judicial expert آزمون کانون کارشناسان آزمون کانون کارشناسان 1400 آزمون کانون کارشناسان بهمن 1400 ارزیابی املاک ارزیابی املاک، کارخانجات، زمین، فروشگاه، برج، ویلا ارزیابی اموال منقول ارزیابی اموال منقول و لوازم خانگی و اداری توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی سرقفلی ارزیابی لوازم خانگی و اداری ارزیابی لوازم خانگی و اداری و اموال منقول توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک ارزیابی ملک تجاری ارزیابی ملک تهران ارزیابی ملک توسط کارشناس ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری در تهران ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری در منطقه یک تهران ارزیابی کارخانجات امیرامیدی امیر امیدی بتن تامین دلیل توسط کارشناس رسمی دادگستری تجاری تمکن مالی تمکن مالی مهاجرت تمکن مالی مهاجرت به کانادا درخواست کارشناسی ملک راضیه ارمغانی سرقفلی صنعتی فرم درخواست ارزیابی ملک قرارداد قرارداد پیمانکاری مشاوره حقوقی مهندسی عمران نمونه گزارش ارزیابی کارشناس رسمی دادگستری پیمانکار پیمانکاری کارشناس رسمی دادگستری کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک کارگاه کمیسیون ماده 5 گزارش ارزیابی اموال منقول گزارش ارزیابی لوازم خانگی و اداری
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید