موبایل: ۰۹۱۲۵۳۶۳۸۶۴

آدرس : تهران – مجیدیه جنوبی – خیابان کرمان شمالی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری

درباره ما

خانهدرباره ما

تاریخچه تهران کارشناس

مجموعه تهران کارشناس با بررسی وضع فعلی جامعه و نیاز آن به مجموعه‌ای از کارشـــنــــاســــان رســمی دادگــســـتری، مشــاوران حــقــوقـی و وکــلاء و هـــمینــطــور داورانی متخـــصص در حـــوزه‌هـــای عمــرانـــی دسـت به جمع آوری گروهی از افراد فوق که هر کدام در زمینــه‌هــــای خود متخــصص و صاحب نظر بوده کرده است.

مجموعه تهـران کارشـــناس، از گروهـــی از کارشـــناســـان رســــمی دادگســـتری در رشته‌های مختلف، مشاوران حقوقی و وکلاء دادگستری تشکیل شده است که بتوانند نیاز جامعه را به اندازه خود برطرف کنند.

حوزه فعالیت‌های تهران کارشناس

مجموعه تهران کارشناس در زمینه کارشناسی تخصصی در حوزه صنعت راه و ساختمان به فعالیت‌های ارزیابی، تامین دلیل، داوری فی مابین کارفرما و پیمانکار، متره و برآورد، محاسبه اجرت المثل و سایر خدمات کارشناس رسمی دادگستری می‌پردازد، همینطور کارشناسان حوزه راه و ساختمان در حوزه مشاوره در تمامی امور نظارت، اجرا و مشاوره تخصصی در پروژه‌های عمرانی آمادگی لازم و کافی خود را اعلام می‌کند.

تهران کارشناس با بهره گیری از اساتید و کارشناسان رسمی دادگستری در رشته مکانیک، تاسیسات و ماشین آلات نیز به تمامی خدمات ارزیابی، تامین دلیل و تمامی امور کارشناسا رسمی در این زمینه و همینطور مشاوره تخصصی در مورد راه اندازی کارخانه جات و سایر مسائل مرتبط پرداخته است.

کارشناسان رسمی دادگستری در رشته اموال منقول (لوازم خانگی و اداری) یکی از مهمترین ارکان این مجموعه بوده که به ارزیابی تمامی اموال منقول در رشته تخصصی لوازم خانگی و اداره و تمامی خدمات مرتبط با این پروژه آمادگی کامل را دارد. همینطور کارشناسان رسمی دادگستری اموال منقول آمادگی ارائه مشاوره‌های تخصصی در حوزه لوازم خانگی و اداری را به تمامی شرکت‌ها و کارخانه جات مربوطه دارد.

مشاوران حقوقی و وکلاء دادگستری در مجموعه تهران کارشناس یکی از اصلی‌ترین ارکان این مجموعه به شمار می‌آیند که در تمامی زمینه‌های حقوقی و به صورت تخصصی مشاوره‌های حقوقی در زمینه پروژه‌های عمرانی را باتوجه به سابقه زیاد و پرونده‌های متعددی که این گروه داشته قبول خواهند کرد.

مبحث داوری و داوران در پرونده‌های حقوقی فی مابین کارفرما و پیمانکار یکی از مهم‌ترین و پیچید‌ترین مباحث در دادگاه‌ها می‎‌باشد که حضور داوران متخصص در حوزه‌های عمرانی که باشرایط پروژه‌ها آشنایی کامل دارند به تسریع روند حقوقی کمک شایانی می‌کند. باتوجه به انجام داوری‌های موفق در پرونده‌های تخصصی در پروژه‌های عمرانی گروه تهران کارشناس قبول داوری را در پروژه‌های تخصصی می‌پذیرد.

ایران کارشناس

تـــیم کــــارشــناســــان ما، برگـــرفته از کارشـــناســان رســمــی دادگســـتری در رشـــــته‌های راه و ســاختمـــان، امــوال منــقول (لـوازم خانگی و اداری) و تاسیسات و ماشین آلات و همـــچــنین دارای مشاوران حقوقــی برجـسته که در حوزه‌های حــقوقی، تعاونی مسکن تخصص دارند شکل گرفته است.

oxin2

تیم ما

راضیه ارمغانی

کارشناس رسمی دادگستری
راضیه ارمغانی

امیر امیدی

کارشناس رسمی دادگستری
امیر امیدی

محمدعلی امیدی

مدیر امور اجرایی
محمدعلی امیدی

خدمات ما

کارشناسی راه و ساختمان

ارزیابی، تامین دلیل، بررسی اختلافات قرارداد

ارائه تمامی خدمات کارشناسی راه و ساختمان : تعیین و تشریح وضعیت، تطبیق وضعیت، متره و برآورد، ارزیابی اراضی غیرمزروعی، رسیدگی صورت کارکرد، تشخیص حسن انجام کار، تعیین علت و میزان خسارات، ارزیابی املاک، تعیین اجاره بها و اجرت المثل اراضی و املاک، تعیین سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت – رسیدگی به کلیه قراردادهایی که بر اساس ضوابط و مقررات سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مبادله گردیده است.

مشاهده بیشتر

کارشناسی تاسیسات و ماشین آلات

ارزیابی، تامین دلیل، مشاوره و...

کارشناسی تاسیسات آب وفاضلاب شامل تاسیسات آبرسانی تصویه خانه پمپ آب -کارشناسی واحد های تاسیسات مکانیکی مجتمع های مسکونی وخدماتی حداکثر با قابلیت ۲۰ دستگاه واحد مسکونی – ارزیابی تاسیسات مکانیکی واحد های صنعتی

مشاهده بیشتر

کارشناسی اموال منقول

ارزیابی، تامین دلیل، اجرت المثل و...

ارزیابی لوازم خانگی و اداری، تعیین اجرت المثل لوازم خانگی و اداری

مشاهده بیشتر

مشاوره حقوقی به کارفرمایان

ارائه خدمات مشاوره حقوقی به کارفرمایان و...

ارائه خدمات مشاوه ای به تمامی کارفرمایان حوزه عمران و راه و ساختمان و شرکت ها

مشاهده بیشتر

داوری پرونده‌های حقوقی

داوری پرونده‌‌های حقوقی پیمانکاران و کارفرمایان

ارائه خدمات داوری فی مابین پیمانکاران و کارفرمایان جهت حل و فصل اختلافات

مشاهده بیشتر

مشاوره حقوقی به پیمانکاران

ارائه خدمات مشاوره حقوقی به پیمانکاران و...

ارائه خدمات مشاوره ای به تمامی پیمانکاران در حوزه راه و ساختمان و عمران

مشاهده بیشتر
۰
پرونده حقوقی
۰
کارشناسی امول منقول
۰
کارشناسی ماشین آلات
۰
کارشناسی ملک
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید