موبایل: ۰۹۱۲۵۳۶۳۸۶۴

آدرس : تهران – مجیدیه جنوبی – خیابان کرمان شمالی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری

ارزیابی ملک در منطقه هجده توسط کارشناس رسمی دادگستری

ارزیابی ملک در منطقه هجده توسط کارشناس رسمی دادگستری

شهر تهران از بیست و دو منطقه تشکیل شده‌است. شهرداری تهران به منظور تسریع و بهبود مدیریت شهری برای هر یک از بیست و دو منطقه، یک شهردار منصوب می‌کند؛ شهردار هر منطقه به به عنوان قائم مقام شهردار تهران در آن منطقه فعالیت می‌کند. شهرداران مناطق با حکم شهردار تهران منصوب می‌شوند. مسئولیت هماهنگی میان شهردار تهران و مناطق مختلف شهرداری و همچنین نظارت بر فعالیت‌های شهرداری مناطق بیست و دوگانه تهران بر عهده معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران است.

مناطق ۲۲ گانه تهران

معرفی منطقه ۱۸ تهران

منطقه ۱۸ شهرداری تهران از مناطق شهری جنوب غربی تهران است. منطقه از شمال به بزرگراه فتح و ۴۵ متری زرند، از شرق به بزرگراه آیت‌الله سعیدی، از غرب به بزرگراه آزادگان و شهرستان قدس و شهریار، از جنوب نیز به بزرگراه آیت‌الله سعیدی و بزرگراه آزادگان همجوار با شهرستان اسلامشهر و شهر چهاردانگه محدود می‌گردد. این منطقه همجوار با مناطق هفده، نهوبیست و یک است. منطقه هیجده تهران به هفت ناحیه هیجده محله تقسیم شده‌است. مساحت کل منطقه ۸۸/۱۸ کیلومتر مربع است. سابقه سکونت شهری و در شمار بافت شعری قرار گرفتن منطقه هیجده به سال ۱۳۵۹ بازمی‌گردد. مناطق مسکونی واقع در منطقه ۱۸ به‌طور عمده مورد استفاده و سکونت اقشار کم درآمد و شاغلین کارگاه‌های تولیدی و صنایع است. در تهران قدیم کانون سکونتگاهی این محدوده روستای یافت‌آباد بود و هم‌اکنون هم نام محله‌ای در این منطقه است. بزرگراه آزادگان در بخش جنوبی و غربی منطقه واقع است. این محور به بزرگراه فتح واقع در شمال منطقه متصل می‌شود. کلیه ترددها و ترافیک شهری واقع در جنوب شهر تهران در این محورها سر ریز می‌گردد. بزرگراه آیت‌الله سعیدی (جاده ساوه) در شرق و جنوب شرق منطقه واقع شده و به خیابان آذری متصل می‌شود. این بزرگراه مرز منطقه ۱۸ با مناطق هفده و نوزده محسوب می‌شود. در این منطقه خیابان‌ها و شهرک‌ها و محله‌های خلیج فارس شمالی و جنوبی، نوروزآباد، شادآباد، کوی ۱۷ شهریور یا (کوی مهرزادسعیدآباد، شمس‌آباد، تولید دارو، شهرک ولی‌عصر شمالی و جنوبی (شهرک ولیعهد سابقیافت‌آباد شمالی و جنوبی، ابراهیم‌آباد، ارشد آباد، ترک آباد، عرب آباد، شهرک قائم، شهرک صادقیه، شهرک صاحب‌الزمان، بهداشت، بازار آهن، گلدسته، کوی فردوس و… قرار دارد. منطقه هیجده بر خلاف دیگر مناطق تهران به عنوان یک منطقه حاشیه‌ای بیشتر در برگیرنده دامداری‌های صنعتی، کارخانه شیر پاستوریزه و نظایر این است. در این منطقه دو بنای تاریخی ثبت ملی رسیده امامزاده زید، یخچال قدیمی ترشنبه نام دارد. همچنین برخی دیگر از مراکز قابل توجه فرهنگی و تفریحی عبارت است از ورزشگاه امام رضا، موزه شهدا، بوستان بانوان نرگس، پردیس سینمایی تماشا

منطقه ۱۸ تهران در جنوب غرب شهر تهران واقع است. ساخت مجتمع های مسکونی نسبتا مدرن از ویژگیهای منطقه ۱۸ تهران میباشد.

همچنین ارزیابی ملک در فردوس - ارزیابی ملک در تولیددارو - ارزیابی ملک در بهداشت - ارزیابی ملک در ولیعصر شمالی - ارزیابی ملک در رجائی - ارزیابی ملک در ولیعصر جنوبی - ارزیابی ملک در صادقیه - ارزیابی ملک در صاحب الزمان - ارزیابی ملک در یافت آباد جنوبی - ارزیابی ملک در یافت آباد شمالی - ارزیابی ملک در شاد آباد - ارزیابی ملک در هفده شهریور - ارزیابی ملک در امام خمینی - ارزیابی ملک در شمس آباد - ارزیابی ملک در خلیج فارس شمالی - ارزیابی ملک در خلیج فارس جنوبی - ارزیابی ملک در اتوبان آزادگان - ارزیابی ملک در خلیج فارس - ارزیابی ملک در سعید آباد - ارزیابی ملک در شهرک صاحب الزمان - ارزیابی ملک در شهرک ولیعصر توسط کارشناس رسمی دادگستری انجام میشود.  

کارشناسی ملک در منطقه ۱۸ توسط کارشناس رسمی دادگستری

در مورد امور کارشناس رسمی دادگستری تهران می توان به این اشاره کرد که تقریبا همه ی ارگان های اصلی در رابطه با کارشناسان رسمی مانند کانون کارشناسان رسمی تهران، شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز امور کارشناسان رسمی قوه قضاییه در استان تهران مستقر هستند و مانند امور اداری دیگر در کشور ما ایران، مرکزیت امور کارشناسی در تهران قرار دارد. ارزیابی رسمی املاک تهران و قیمت گذاری ساختمان ها و تعیین ارزش کارشناسی سرقفلی تجاری مغازه ها و نقشه برداری توسط کارشناس رسمی دادگستری استان تهران انجام می شود.

ساختمان های خاص در تهران مانند کارخانه صنعتی و تولیدی و هتل ها و اراضی با کاربری ویژه مانند اراضی با کاربری تفریحی-توریستی یا کاربری آموزشی باید توسط کارشناسان رسمی رشته ساختمان که دارای صلاحیت مربوطه هستند کارشناسی شود.

برای کاخانه هایی که در استان تهران مستقر هستند ارزش گذاری روی کالا های صنعتی و تجهیزات و دستگاه ها و ماشین آلات تولیدی کارخانه ها و ابزار و ادوات فنی و صنعتی معمولا توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته ی برق، تاسیسات و کارخانجات انجام می گیرد.

کارشناسی تعیین ارزش آپارتمان های این منطقه با در نظر گرفتن مساحت مفید بنا، کیفیت ساخت داخلی آن، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ، نوع و طراحی نمای ساختمان و مشاعات ساختمان انجام می شود. در این منطقه ساختمان های بسیاری وجود دارد که دارای مشاعات قوی مانند استخر های بزرگ مشاع، تالار اجتماعات، لابی بزرگ و زیبا، سرایداری و نگهبانی تمام وقت و اتاق ورزش هستند و کارشناس رسمی دادگستری با توجه به میزان و نوع مشاعات و مشخصات خود واحد و دکوراسیون داخلی آن در باره قیمت کارشناسی آن تصمیم می گیرد.

ارزیابی ملک در منطقه هجده توسط امیرامیدی کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی املاک منطقه های شهرداری شهر تهران

شهر تهران در تقسیم بندی کنونی شهرداری تهران به ۲۲ منطقه تقسیم شده است که از منطقه ۴ شهرداری در شرق تهران تا منطقه جدید ۲۲ در غرب و از منطقه یک در شمال تهران تا منطقه ۲۰ در جنوب تهران گستردگی دارد.

هر کدام از مناطق شهری تهران دارای خصوصیات مختص به خود هستند مثلا برخی از نقاط منطقه یک و چهار تهران دارای مشکلاتی از قبیل کاربری و تداخل با اراضی مورد نظر سازمان منابع طبیعی دارند و برخی از ملک های مناطق مرکزی تهران مانند مناطق ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ تهران دارای محدودیت هایی از جانب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستند.

کارشناسی تعیین ارزش ملک (آپارتمان، خانه ویلایی، زمین کلنگی، ملک تجاری، سرقفلی مغازه، کارخانه های صنعتی و کارگاه های تولیدی واقع در شهرک های صنعتی) با توجه به ارزش عرصه (زمین) و اعیانی (ساختمان موجود در ملک) انجام می شود.

در کارشناسی به پارامتر هایی مانند دو نبش بودن زمین، میزان عرض بر به کوچه یا خیابان، کاربری ملک، امکان توسعه ملک در آینده، حقوق ارتفاقی ملک، متریال مورد استفاده در ساخت ملک و عمر ساختمان و … توجه می شود. بطور کلی عوامل موثر در تصمیم گیری برای تعیین ارزش کارشناسی ملک آن قدر متنوع و پیچیده است که در عمل نمی توان آن را فرموله کرد و نیاز به تشخیص کارشناس رسمی دادگستری ساختمان دارد.

ارزیابی ملک در تولید دارو | ارزیابی ملک در رجائی | ارزیابی ملک در سعید آباد | ارزیابی ملک در شمس آباد | ارزیابی ملک در صادقیه | ارزیابی ملک در فردوس | ارزیابی ملک در منطقه ۱۸ | ارزیابی ملک در منطقه ۱۸ توسط کارشناس رسمی دادگستری | ارزیابی ملک در منطقه هجده | ارزیابی ملک در منطقه هجده توسط کارشناس رسمی دادگستری | امیر امیدی | امیرامیدی

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای نشانه‌گذاری شده‌ با * ضروری می‌باشد.

برچسب‌ها
Dispute resolution between the employer and the contractor by an official judicial expert آزمون کانون کارشناسان آزمون کانون کارشناسان 1400 آزمون کانون کارشناسان بهمن 1400 ارزیابی املاک ارزیابی املاک، کارخانجات، زمین، فروشگاه، برج، ویلا ارزیابی اموال منقول ارزیابی اموال منقول و لوازم خانگی و اداری توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی سرقفلی ارزیابی لوازم خانگی و اداری ارزیابی لوازم خانگی و اداری و اموال منقول توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک ارزیابی ملک تجاری ارزیابی ملک تهران ارزیابی ملک توسط کارشناس ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری در تهران ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری در منطقه یک تهران ارزیابی کارخانجات امیرامیدی امیر امیدی بتن تامین دلیل توسط کارشناس رسمی دادگستری تجاری تمکن مالی تمکن مالی مهاجرت تمکن مالی مهاجرت به کانادا درخواست کارشناسی ملک راضیه ارمغانی سرقفلی صنعتی فرم درخواست ارزیابی ملک قرارداد قرارداد پیمانکاری مشاوره حقوقی مهندسی عمران نمونه گزارش ارزیابی کارشناس رسمی دادگستری پیمانکار پیمانکاری کارشناس رسمی دادگستری کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک کارگاه کمیسیون ماده 5 گزارش ارزیابی اموال منقول گزارش ارزیابی لوازم خانگی و اداری
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید