موبایل: ۰۹۱۲۵۳۶۳۸۶۴

آدرس : تهران – مجیدیه جنوبی – خیابان کرمان شمالی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری

ارزیابی ملک در منطقه نوزده توسط کارشناس رسمی دادگستری

ارزیابی ملک در منطقه نوزده توسط کارشناس رسمی دادگستری

شهر تهران از بیست و دو منطقه تشکیل شده‌است. شهرداری تهران به منظور تسریع و بهبود مدیریت شهری برای هر یک از بیست و دو منطقه، یک شهردار منصوب می‌کند؛ شهردار هر منطقه به به عنوان قائم مقام شهردار تهران در آن منطقه فعالیت می‌کند. شهرداران مناطق با حکم شهردار تهران منصوب می‌شوند. مسئولیت هماهنگی میان شهردار تهران و مناطق مختلف شهرداری و همچنین نظارت بر فعالیت‌های شهرداری مناطق بیست و دوگانه تهران بر عهده معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران است.

مناطق ۲۲ گانه تهران

معرفی منطقه ۱۹ تهران

منطقه ۱۹ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری جنوب غربی تهران است. منطقه نوزده از سمت غرب به تقاطع بزرگراه آزادگان و ساوه، از سمت شمال و شمال غرب با محورهای جوانه، بزرگراه آیت‌الله سعیدی و جاده ساوه، از سمت جنوب به بزرگراه آزادگان و حریم جنوب شهر تهران و از سمت شرق نیز به بزرگراه نواب خیابان بهمنیار و بزرگراه تندگویان محدود می‌شود. منطقه نوزده با مناطق شانزده، هفده، هیجده و بیست همجوار است. منطقه ب‍ا وس‍عت‍ی برابر ۹۲ کی‍لومت‍ر مرب‍ع منطقه دارای ۵ ناحیه است؛ سه ناحیه یک، دو و سه در حوزه بافت شهری است و در شمال بزرگراه آزادگان قرار دارند. نواحی ۴ و ۵ خارج از محدوده قانونی شهر تهران قرار دارند و جزء حریم منطقه نوزده به حساب می‌آیند. ناحیه ۴ دارای ۱۳ روستا و ناحیه ۵ نیز دارای ۱۳ روستا است. این دو ناحیه در جنوب بزرگراه آزادگان قرار دارند. سه ناحیه داخل محدوده شهری منطقه نیز دارای ۱۳ محله است. منطقه نوزده شهرداری تهران مراکز متعددی وجود دارد. وجود آرامگاه سید روح‌الله خمینی، بهشت زهرا، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، بوستان ولایت، مبل فروشان نعمت‌آباد و پارچه فروشان عبدل‌آباد، میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران آن را از دیگر مناطق تهران متمایز کرده‌است. شاه‌راه‌های بزرگراهی بزرگراه آزادگانن، بزرگراه آیت‌الله سعیدی، بزرگراه تندگویان و بزرگراه کاظمی منطقه را به لحاظ عبور و مرور در موقعیتی پراهمیتی قرار داده‌است.

منطقه ۱۹ تهران در جنوب شهر تهران واقع شده است و با مساحتی حدود ۹۰ کیلومتر مربع دارای ۵ ناحیه است.

همچنین ارزیابی ملک در خانی آباد نو شمالی - ارزیابی ملک در اسفندیاری و بستان - ارزیابی ملک در بهمنیار - ارزیابی ملک در خانی آباد نو جنوبی - ارزیابی ملک در شریعتی جنوبی - ارزیابی ملک در شریعتی شمالی - ارزیابی ملک در شکوفه جنوبی - ارزیابی ملک در شکوفه شمالی - ارزیابی ملک در نعمت آباد - ارزیابی ملک در دولت خواه - ارزیابی ملک در اسماعیل آباد - ارزیابی ملک در شهید کاظمی - ارزیابی ملک در رسالت - ارزیابی ملک در خانی آباد نو - ارزیابی ملک در عبدل آباد  توسط کارشناس رسمی دادگستری انجام میشود.  

کارشناسی ملک در منطقه ۱۹ توسط کارشناس رسمی دادگستری

در مورد امور کارشناس رسمی دادگستری تهران می توان به این اشاره کرد که تقریبا همه ی ارگان های اصلی در رابطه با کارشناسان رسمی مانند کانون کارشناسان رسمی تهران، شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز امور کارشناسان رسمی قوه قضاییه در استان تهران مستقر هستند و مانند امور اداری دیگر در کشور ما ایران، مرکزیت امور کارشناسی در تهران قرار دارد. ارزیابی رسمی املاک تهران و قیمت گذاری ساختمان ها و تعیین ارزش کارشناسی سرقفلی تجاری مغازه ها و نقشه برداری توسط کارشناس رسمی دادگستری استان تهران انجام می شود.

ساختمان های خاص در تهران مانند کارخانه صنعتی و تولیدی و هتل ها و اراضی با کاربری ویژه مانند اراضی با کاربری تفریحی-توریستی یا کاربری آموزشی باید توسط کارشناسان رسمی رشته ساختمان که دارای صلاحیت مربوطه هستند کارشناسی شود.

برای کاخانه هایی که در استان تهران مستقر هستند ارزش گذاری روی کالا های صنعتی و تجهیزات و دستگاه ها و ماشین آلات تولیدی کارخانه ها و ابزار و ادوات فنی و صنعتی معمولا توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته ی برق، تاسیسات و کارخانجات انجام می گیرد.

کارشناسی تعیین ارزش آپارتمان های این منطقه با در نظر گرفتن مساحت مفید بنا، کیفیت ساخت داخلی آن، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ، نوع و طراحی نمای ساختمان و مشاعات ساختمان انجام می شود. در این منطقه ساختمان های بسیاری وجود دارد که دارای مشاعات قوی مانند استخر های بزرگ مشاع، تالار اجتماعات، لابی بزرگ و زیبا، سرایداری و نگهبانی تمام وقت و اتاق ورزش هستند و کارشناس رسمی دادگستری با توجه به میزان و نوع مشاعات و مشخصات خود واحد و دکوراسیون داخلی آن در باره قیمت کارشناسی آن تصمیم می گیرد.

ارزیابی ملک در منطقه نوزده توسط امیرامیدی کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی املاک منطقه های شهرداری شهر تهران

شهر تهران در تقسیم بندی کنونی شهرداری تهران به ۲۲ منطقه تقسیم شده است که از منطقه ۴ شهرداری در شرق تهران تا منطقه جدید ۲۲ در غرب و از منطقه یک در شمال تهران تا منطقه ۲۰ در جنوب تهران گستردگی دارد.

هر کدام از مناطق شهری تهران دارای خصوصیات مختص به خود هستند مثلا برخی از نقاط منطقه یک و چهار تهران دارای مشکلاتی از قبیل کاربری و تداخل با اراضی مورد نظر سازمان منابع طبیعی دارند و برخی از ملک های مناطق مرکزی تهران مانند مناطق ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ تهران دارای محدودیت هایی از جانب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستند.

کارشناسی تعیین ارزش ملک (آپارتمان، خانه ویلایی، زمین کلنگی، ملک تجاری، سرقفلی مغازه، کارخانه های صنعتی و کارگاه های تولیدی واقع در شهرک های صنعتی) با توجه به ارزش عرصه (زمین) و اعیانی (ساختمان موجود در ملک) انجام می شود.

در کارشناسی به پارامتر هایی مانند دو نبش بودن زمین، میزان عرض بر به کوچه یا خیابان، کاربری ملک، امکان توسعه ملک در آینده، حقوق ارتفاقی ملک، متریال مورد استفاده در ساخت ملک و عمر ساختمان و … توجه می شود. بطور کلی عوامل موثر در تصمیم گیری برای تعیین ارزش کارشناسی ملک آن قدر متنوع و پیچیده است که در عمل نمی توان آن را فرموله کرد و نیاز به تشخیص کارشناس رسمی دادگستری ساختمان دارد.

ارزیابی ملک در اسماعیل آباد | ارزیابی ملک در بهمنیار | ارزیابی ملک در خانی آبادنو | ارزیابی ملک در دولت خواه | ارزیابی ملک در رسالت | ارزیابی ملک در شریعتی | ارزیابی ملک در شکوفه | ارزیابی ملک در عبدل آباد | ارزیابی ملک در منطقه ۱۹ | ارزیابی ملک در منطقه ۱۹ توسط کارشناس رسمی دادگستری | ارزیابی ملک در منطقه نوزده | ارزیابی ملک در منطقه نوزده توسط کارشناس رسمی دادگستری | ارزیابی ملک در نعمت آباد | امیر امیدی | امیرامیدی

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای نشانه‌گذاری شده‌ با * ضروری می‌باشد.

برچسب‌ها
Dispute resolution between the employer and the contractor by an official judicial expert آزمون کانون کارشناسان آزمون کانون کارشناسان 1400 آزمون کانون کارشناسان بهمن 1400 ارزیابی املاک ارزیابی املاک، کارخانجات، زمین، فروشگاه، برج، ویلا ارزیابی اموال منقول ارزیابی اموال منقول و لوازم خانگی و اداری توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی سرقفلی ارزیابی لوازم خانگی و اداری ارزیابی لوازم خانگی و اداری و اموال منقول توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک ارزیابی ملک تجاری ارزیابی ملک تهران ارزیابی ملک توسط کارشناس ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری در تهران ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری در منطقه یک تهران ارزیابی کارخانجات امیرامیدی امیر امیدی بتن تامین دلیل توسط کارشناس رسمی دادگستری تجاری تمکن مالی تمکن مالی مهاجرت تمکن مالی مهاجرت به کانادا درخواست کارشناسی ملک راضیه ارمغانی سرقفلی صنعتی فرم درخواست ارزیابی ملک قرارداد قرارداد پیمانکاری مشاوره حقوقی مهندسی عمران نمونه گزارش ارزیابی کارشناس رسمی دادگستری پیمانکار پیمانکاری کارشناس رسمی دادگستری کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک کارگاه کمیسیون ماده 5 گزارش ارزیابی اموال منقول گزارش ارزیابی لوازم خانگی و اداری
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید