موبایل: ۰۹۱۲۵۳۶۳۸۶۴

آدرس : تهران – مجیدیه جنوبی – خیابان کرمان شمالی

کانون کارشناسان رسمی دادگستری

ارزیابی ملک در منطقه بیست و یک توسط کارشناس رسمی دادگستری

ارزیابی ملک در منطقه بیست و یک توسط کارشناس رسمی دادگستری

شهر تهران از بیست و دو منطقه تشکیل شده‌است. شهرداری تهران به منظور تسریع و بهبود مدیریت شهری برای هر یک از بیست و دو منطقه، یک شهردار منصوب می‌کند؛ شهردار هر منطقه به به عنوان قائم مقام شهردار تهران در آن منطقه فعالیت می‌کند. شهرداران مناطق با حکم شهردار تهران منصوب می‌شوند. مسئولیت هماهنگی میان شهردار تهران و مناطق مختلف شهرداری و همچنین نظارت بر فعالیت‌های شهرداری مناطق بیست و دوگانه تهران بر عهده معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران است.

مناطق ۲۲ گانه تهران

معرفی منطقه ۲۱ تهران

منطقه ۲۱ شهرداری تهران یکی از غربی‌ترین مناطق شهری تهران است. منطقه از شمال به اتوبان تهران – کرج، از جنوب به جاده قدیم تهران - کرج از شرق به مسیل کن و از غرب به گرمدره محدود است. منطقه بیست و یک، در امتداد جنوب منطقه ۲۲ (جنوب اتوبان تهران- کرج) و غرب مناطق ۹ و ۵ قرار دارد. به شکل یک مثلث در منتهی‌الیه غرب تهران در امتداد جاده‌های ارتباطی تهران – کرج تا بعد از دو راهی کاروانسرای سنگی گسترده شده‌است. این منطقه با مناطق پنج، نوزده و هیجده، منطقه بیست و دو و نیز شهرهای کرج و شهریار همسایه است. منطقه بیست و یک شهرداری تهران دربرگیرنده سه ناحیه و سیزده محله است. از جمله محله‌های مطرح این منطقه می‌توان به وردآورد و تهرانسر اشاره کرد. منطقه بیست و یک شهرداری تهران در نخستین طرح جامع تهران مصوب ۱۳۴۹ به عنوان پهنه اصلی استقرار کارخانجات صنعتی و فعالیت‌های وابسته به آن در نظر گرفته شده‌است. محدوده کنونی منطقه بیست و یک تا سال ۱۳۸۳ به عنوان جزئی از منطقه ۹ شهرداری تهران، نواحی ۳، ۴ و ۵ شهرداری این منطقه را تشکیل می‌داد. در این سال، این سه ناحیه از شهرداری منطقه ۹ منفک شده و منطقه ۲۱ را تشکیل دادند. سابقه سکونتگاهی محدوده منطقه بیست و یک کنونی به سال‌های دهه چهل و پنجاه خورشیدی بازمی‌گردد. به عبارتی دیگر از حیث عملکردی و کاربری منطقه را می‌توان به دو بخش مسکونی و غیر مسکونی تقسیم کرد. از جمله مراکز مهم صنعتی واقع در این منطقه عبارت است از شرکت دارویی و بهداشتی لقمان، کارخانجات داروپخش، داروسازی عبیدی، داروگر، ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور شهروندان این منطقه به مناطق تفریحی و گردشگری پارک جنگلی چیتگر، دریاچه چیتگر و شهرک سینمایی غزالی دسترسی سریع و ساده‌ای دارند. شهروندان این منطقه از طریق بزرگراه آزادگان، بزرگراه فتح و بزرگراه لشگری به شبکه بزرگراهی تهران دسترسی دارند.

منطقه ۲۱ تهران در غرب تهران و در جنوب منطقه ۲۲ تهران به مرکزیت تهرانسر میباشد. جمعیت این منطقه حدود ۱۶۵ هزار نفر است و شهرک های متعددی را شامل میشود.

همچنین ارزیابی ملک در شهرک دریا - ارزیابی ملک در تهرانسر غربی - ارزیابی ملک در تهرانسر شرقی - ارزیابی ملک در باشگاه نفت - ارزیابی ملک در تهرانسر مرکزی - ارزیابی ملک در شهرک پاسداران - ارزیابی ملک در تهرانسر شمالی - ارزیابی ملک در شهرک آزادی - ارزیابی ملک در شهرک فرهنگیان - ارزیابی ملک در شهرک استقلال - ارزیابی ملک در شهرک دانشگاه - ارزیابی ملک در چیتگر شمالی - ارزیابی ملک در چیتگر جنوبی (شهرک ۲۲ بهمن) - ارزیابی ملک در ویلا شهر - ارزیابی ملک در وردآورد - ارزیابی ملک در شهرک غزالی - ارزیابی ملک در شهرک شهرداری - ارزیابی ملک در اتوبان تهران کرج - ارزیابی ملک در بزرگراه فتح - ارزیابی ملک در تهرانسر - ارزیابی ملک در شهرک ۲۲بهمن - ارزیابی ملک در شهرک دانشگاه شریف توسط کارشناس رسمی دادگستری انجام میشود.

کارشناسی ملک در منطقه ۲۱ توسط کارشناس رسمی دادگستری

در مورد امور کارشناس رسمی دادگستری تهران می توان به این اشاره کرد که تقریبا همه ی ارگان های اصلی در رابطه با کارشناسان رسمی مانند کانون کارشناسان رسمی تهران، شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز امور کارشناسان رسمی قوه قضاییه در استان تهران مستقر هستند و مانند امور اداری دیگر در کشور ما ایران، مرکزیت امور کارشناسی در تهران قرار دارد. ارزیابی رسمی املاک تهران و قیمت گذاری ساختمان ها و تعیین ارزش کارشناسی سرقفلی تجاری مغازه ها و نقشه برداری توسط کارشناس رسمی دادگستری استان تهران انجام می شود.

ساختمان های خاص در تهران مانند کارخانه صنعتی و تولیدی و هتل ها و اراضی با کاربری ویژه مانند اراضی با کاربری تفریحی-توریستی یا کاربری آموزشی باید توسط کارشناسان رسمی رشته ساختمان که دارای صلاحیت مربوطه هستند کارشناسی شود.

برای کاخانه هایی که در استان تهران مستقر هستند ارزش گذاری روی کالا های صنعتی و تجهیزات و دستگاه ها و ماشین آلات تولیدی کارخانه ها و ابزار و ادوات فنی و صنعتی معمولا توسط کارشناس رسمی دادگستری رشته ی برق، تاسیسات و کارخانجات انجام می گیرد.

کارشناسی تعیین ارزش آپارتمان های این منطقه با در نظر گرفتن مساحت مفید بنا، کیفیت ساخت داخلی آن، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ، نوع و طراحی نمای ساختمان و مشاعات ساختمان انجام می شود. در این منطقه ساختمان های بسیاری وجود دارد که دارای مشاعات قوی مانند استخر های بزرگ مشاع، تالار اجتماعات، لابی بزرگ و زیبا، سرایداری و نگهبانی تمام وقت و اتاق ورزش هستند و کارشناس رسمی دادگستری با توجه به میزان و نوع مشاعات و مشخصات خود واحد و دکوراسیون داخلی آن در باره قیمت کارشناسی آن تصمیم می گیرد.

ارزیابی ملک در منطقه بیست و یک توسط امیرامیدی کارشناس رسمی دادگستری

کارشناس رسمی املاک منطقه های شهرداری شهر تهران

شهر تهران در تقسیم بندی کنونی شهرداری تهران به ۲۲ منطقه تقسیم شده است که از منطقه ۴ شهرداری در شرق تهران تا منطقه جدید ۲۲ در غرب و از منطقه یک در شمال تهران تا منطقه ۲۰ در جنوب تهران گستردگی دارد.

هر کدام از مناطق شهری تهران دارای خصوصیات مختص به خود هستند مثلا برخی از نقاط منطقه یک و چهار تهران دارای مشکلاتی از قبیل کاربری و تداخل با اراضی مورد نظر سازمان منابع طبیعی دارند و برخی از ملک های مناطق مرکزی تهران مانند مناطق ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ تهران دارای محدودیت هایی از جانب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستند.

کارشناسی تعیین ارزش ملک (آپارتمان، خانه ویلایی، زمین کلنگی، ملک تجاری، سرقفلی مغازه، کارخانه های صنعتی و کارگاه های تولیدی واقع در شهرک های صنعتی) با توجه به ارزش عرصه (زمین) و اعیانی (ساختمان موجود در ملک) انجام می شود.

در کارشناسی به پارامتر هایی مانند دو نبش بودن زمین، میزان عرض بر به کوچه یا خیابان، کاربری ملک، امکان توسعه ملک در آینده، حقوق ارتفاقی ملک، متریال مورد استفاده در ساخت ملک و عمر ساختمان و … توجه می شود. بطور کلی عوامل موثر در تصمیم گیری برای تعیین ارزش کارشناسی ملک آن قدر متنوع و پیچیده است که در عمل نمی توان آن را فرموله کرد و نیاز به تشخیص کارشناس رسمی دادگستری ساختمان دارد.

ارزیابی ملک در باشگاه نفت | ارزیابی ملک در تهرانسر | ارزیابی ملک در چیتگر | ارزیابی ملک در شهرک آزادی | ارزیابی ملک در شهرک پاسداران | ارزیابی ملک در شهرک دریا | ارزیابی ملک در شهرک فرهنگیان | ارزیابی ملک در منطقه ۲۱ | ارزیابی ملک در منطقه ۲۱ توسط کارشناس رسمی دادگستری | ارزیابی ملک در منطقه بیست و یک | ارزیابی ملک در منطقه بیست و یک توسط کارشناس رسمی دادگستری | ارزیابی ملک در وردآور | امیر امیدی | امیرامیدی

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.پر کردن فیلدهای نشانه‌گذاری شده‌ با * ضروری می‌باشد.

برچسب‌ها
Dispute resolution between the employer and the contractor by an official judicial expert آزمون کانون کارشناسان آزمون کانون کارشناسان 1400 آزمون کانون کارشناسان بهمن 1400 ارزیابی املاک ارزیابی املاک، کارخانجات، زمین، فروشگاه، برج، ویلا ارزیابی اموال منقول ارزیابی اموال منقول و لوازم خانگی و اداری توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی سرقفلی ارزیابی لوازم خانگی و اداری ارزیابی لوازم خانگی و اداری و اموال منقول توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک ارزیابی ملک تجاری ارزیابی ملک تهران ارزیابی ملک توسط کارشناس ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری در تهران ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری در منطقه یک تهران ارزیابی کارخانجات امیرامیدی امیر امیدی بتن تامین دلیل توسط کارشناس رسمی دادگستری تجاری تمکن مالی تمکن مالی مهاجرت تمکن مالی مهاجرت به کانادا درخواست کارشناسی ملک راضیه ارمغانی سرقفلی صنعتی فرم درخواست ارزیابی ملک قرارداد قرارداد پیمانکاری مشاوره حقوقی مهندسی عمران نمونه گزارش ارزیابی کارشناس رسمی دادگستری پیمانکار پیمانکاری کارشناس رسمی دادگستری کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی ملک کارگاه کمیسیون ماده 5 گزارش ارزیابی اموال منقول گزارش ارزیابی لوازم خانگی و اداری
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید